70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Drukowanie Bobolice

Szybkie kredyty bez bik i krd pożyczki na sam dowód osobisty kredyty w 15 minut

Drukowanie Bobolice

Technologia HP Edgeline – połączenie zalet druku atramentowego i laserowego

Producent drukarek HP udoskonalił technologię wydajnego druku wysokonakładowego poprzez tworzenie nowego mechanizmu drukującego. Prace badawczo – rozwojowe w tym aspekcie istniały parę lat, i ich wynikiem jest wstanie technologii HP Edgeline.

Drukowanie Mieszkowice

Do podstawowych zalet technologii HP Edgeline należą wysoka niezawodność, wysokie tempo druku, doskonała klasę druku, małe koszty sprzętu i stosunkowo mały koszt druku jednej strony. Ze powodu na mechanizm drukowania przedstawia się o niej, że łączy wydajność druku laserowego z precyzją odwzorowania kolorów właściwą dla druku atramentowego.

Zamów Tanie drukowanie

Bezkontaktowe głowice drukujące

Inteligentny system druku współpracuje z bezkontaktowymi głowicami drukującymi. Brak konaku głowicy z papierem zapewnia dłuższy okres eksploatacji tych składników. Technologia daje możliwość wydrukowania 2 mln stron w formacie A4. Głowice drukujące posiadają szerokość strony. Papier że się przesuwać pod głowicą z prędkością 88,9 cm na minutę. Dzięki temu tempo wydruku sięga do 12 zdjęć na chwilę (10 x 15 cm) i ok. 70 stron w formacie A4 na minutę. To niewątpliwie świetny produkt.
Konstrukcja głowicy

Głowica stworzona w technologii HP Edgeline jest zbudowana z pięciu krzemowych układów scalonych. Każdy układ posiada aż 2112 dysz danych w systemie schodkowym. Tego typu rozwiązania są określane mianem multi-die module (wieloukładowy moduł). Każda głowica drukuje atramentami w dwóch kolorach. Kości krzemowe są wbudowane w złożoną strukturę ceramiczną. Moduł MLC jest skończony z sześciu warstw – cienkich ceramicznych płytek połączonych przewodzącymi elementami stworzonymi z wolframu i otworami przepustowymi.
Metoda zastępowania dysz

W sukcesu, gdy sama z oddychaj będzie niesprawna, albo zatka się i tusze nie będą potrafiły być dokładnie przez nią dozowane, zostaje zastąpiona inną, sprawną dyszą. Dodatkowo, co dobry czas dysze są automatycznie oczyszczane a potrafią ponownie sprawnie działać. To inna zaleta z tematu widzenia serwisowania dania z powodu niedrożnej głowicy.
Zastosowanie technologii HP Edgeline

Technologia HP Edgeline została sporządzona z propozycją o drukowaniu zdjęć i profesjonalnych dokumentów. Profesjonalne tusze do HP Vivera zostały opracowane do drukowania na swobodnym papierze. Barwnik bardzo szybko schnie na papierze gwarantując wysokie nasycenie kolorów i gęstość optyczną. Wydruki nie rozmazują się po zastosowaniu flamastra oraz są odporne na wilgoć.

Nowinki technologiczne ze świata druku pochodzą od Technologia HP Edgeline

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *