70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Klimatyzatory postojowe Czaplinek

Szybkie kredyty bez bik i krd pożyczki na sam dowód osobisty kredyty w 15 minut

Klimatyzatory postojowe Czaplinek

Czym są klimatyzatory postojowe?

Bardzo często patrzymy jak kierowcy, przebywając na parkingu uruchamiają silniki, żeby włączyć jednocześnie klimatyzator. Zabieg obecny jest zgubny i ze powodów gospodarczych oraz tak ekologicznych. Wyjściem są klimatyzatory postojowe.

Klimatyzatory postojowe Nowe Warpno

O ile używanie standardowej klimatyzacji podczas podróży jest odpowiednim zachowaniem, od którego trudno uciec, to posiadanie spośród niej w trakcie postoju nie jest teraz wskazane. Marnujemy paliwo i wykorzystujemy silnik. Klimatyzator postojowy obniża koszty operacyjne. Dla właścicieli flot i operatorów pojazdów ciężarowych równie istotne jest ostatnie, że układa on bezpieczeństwo książki oraz daje, że kierowca i ładunek dotrą na stanowisko w całości.

czesci allegro allegro

klimatyzator postojowy allegro

Sam klimatyzator postojowy działa zupełnie niezależnie od istniejącego układu klimatyzacji będącego podczas jazdy. Na zbytu możemy wystąpić dwa rodzaje klimatyzacji, sprężarkowy oraz wodny. Ten ważny działa coś na identycznej zasadzie jak klimatyzacja standardowa. Jego poleceniem jest obniżenie temperatury oraz zmniejszenie wilgotności powietrza w kabinie.

 

zobacz również porównywarka AGD

Ważne elementy układu klimatyzacyjnego sprężarka, skraplacz, parownik i wentylatory są włożone w poszczególnej obudowie montowanej z prawdy na dachu kabiny pojazdu lub na tylnej ścianie. Oczywiście otwory odprowadzające powietrze skierowane są do wnętrza pojazdu. Aby całość poprawnie funkcjonowała, bierze się tutaj sprężarki z tłokiem obrotowym. Ta napędzana jest silnikiem elektrycznym zaś w razie potrzeby chłodzona wodą kondensacyjną. Urzędzie jest zarówno wyposażone w plan, który gwarantuje nas przed rozładowaniem akumulatorów. Kiedy stopień naładowania akumulatorów osiągnie stan krytyczny, klimatyzacja jest automatycznie wyłączana. Sama klimatyzacja może odbywać automatycznie czy potrafimy nią sterować za pośrednictwem panelu.

Klimatyzatory postojowe Police

Z serii postojowy klimatyzator wodny jest rozwiązaniem wiele nowszym i raczej nowocześniejszym. Zamiast czynnika roboczego, w handel została wprowadzona woda. Stanowi ona dość schładzana, oraz całą korzyścią tego gatunku klimatyzatorów jest ostatnie, iż nie zmieniają wilgotności powietrza we pomieszczeniu pojazdu, a tylko obniżają trwającą w nim temperaturę.

W klimatyzatorze tego gatunku występuje proces schładzania powietrza podczas odparowania wody. Dmuchawa położona w panelu dachowym przetłacza powietrze z zewnątrz pojazdu przez parownik, w jakim ciepło z powietrza zostaje wykorzystane do odparowania wody. Sam zbiornik jest tu umieszczony na zewnętrznej, tylnej ścianie kabiny.

Skuteczność tego klimatyzatora stanowi mocno bogata, gdyż pewnie on obniżyć temperaturę powietrza trwającą we pomieszczeniu pojazdu nawet o sto procent w stosunku do temperatury na zewnątrz. A ze względu na brak zmiany wilgotności powietrza, najefektywniej urządzenie idzie w chłodnym klimacie. Podobnie jak w sukcesie sprężarkowego klimatyzatora, i tutaj możemy włączyć urządzenie niejako automatycznie z użyciem pilota lub zarządzać nim manualnie za pośrednictwem panelu. Ostatecznie olbrzymią wadą jest słaby pobór prądu konieczny do właściwego funkcjonowania.

Źródło artykułu klimatyzatory postojowe

 

Klimatyzatory postojowe Police

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *