70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Kredyty na raty

Szybkie kredyty bez bik i krd pożyczki na sam dowód osobisty kredyty w 15 minut

Kredyty na raty

Jeśli potrzebujesz większej kwoty np. na kupno nowego auta, czy generalny remont całego mieszkania, to przedstawiamy Ci ofertę kredytu na raty. Kredyt ratalny jest idealnym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz większej gotówki i chcesz mieć dopasowane raty do spłaty do Twoich możliwości finansowych. Nasze kredyty na raty cechuje wysoka elastyczność, dlatego sam możesz ustalić termin regulowania zobowiązania, okres spłaty oraz wysokość rat.

Kliknij i wygeneruj oferty

Jest to niewątpliwie ogromna zaleta naszych kredytów ratalnych, ponieważ, biorąc u nas kredyt uchronisz się przed kłopotami finansowymi, a jednocześnie zdobędziesz większą gotówkę na większe wydatki. Tylko nasza firma oferuje takie korzystne warunki kredytów ratalnych. Ponadto gwarantujemy Ci, że nasze kredyty są w pełni bezpieczne i nie zawierają żadnych ukrytych kosztów. Wszystkie warunki przed podpisaniem umowy, są dokładnie przedstawione przez naszych doradców, więc nie ma mowy o żadnym niedoinformowaniu. Nasze umowy są też wyjątkowo czytelne i przejrzyste, dlatego nie znajdziesz w nich żadnych haczyków, ani kruczków prawnych. Z opinii naszych klientów wiemy, że czasem potrzebna jest większa gotówka na realizację bardziej kosztownych planów. Wielu z nas nie chce brać kredytu, ponieważ boi się, że później nie podoła ratom do spłaty. Przez to wielu ludzi rezygnuje ze swoich marzeń. Dlatego właśnie stworzyliśmy taki kredyt ratalny, który jest dopasowany do sytuacji i możliwości każdego klienta. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i analizujemy każdą sprawę bardzo dokładnie. Wiemy, że ile klientów, tyle przypadków, dlatego u nas będziesz miał realny wpływ na realne warunki swojego kredytu. Możesz sam wybrać, ile jesteś w stanie wygospodarować ze swojego comiesięcznego budżetu na ratę i kiedy chcesz regulować zobowiązanie.

Chcemy dać szansę każdemu otrzymać większą gotówkę bez obaw, że nie podołają z jej spłatą. Potrzeby naszych klientów są dla nas najważniejsze, dlatego wprowadziliśmy takie udogodnienia. Nie chcemy, aby klienci musieli się ograniczać i rezygnować ze swoich planów i marzeń dlatego kredyt ratalny w naszej firmie to niepowtarzalna okazja. Dzięki nam nie będziesz musiał się martwić, skąd weźmiesz pieniądze na spłatę rat, ponieważ będą one dopasowane do Twoich możliwości finansowych i nie dopuścimy, aby raty Cię przerosły. Co ważne, aby wziąć u nas kredyt ratalny, nie będziesz musiał przedstawiać nam licznych dokumentów i zaświadczeń potwierdzających Twoje zatrudnienie oraz uzyskiwany dochód. Nasze ograniczone formalności do minimum to cecha, która wyróżnia nas na tle konkurencji.

Zaoszczędzimy Twój cenny czas i damy Ci szansę szybko otrzymać gotówkę, nie wychodząc nawet z domu. Wnioskować o kredyt na raty możesz wygodnie w swoim fotelu. Wszystko załatwisz całkowicie online. Wnioski rozpatrujemy natychmiastowo i nawet tego samego dnia możesz otrzymać pieniądze na konto. Takiej błyskawicznej procedury nie zapewni Ci żaden bank. Dlatego nie warto tracić czasu na ubieganie się o kredyt w tradycyjnym banku. Lepiej i szybciej zrobisz to u nas. Wystarczy, że zdecydujesz się na nasz kredyt ratalny, a przekonasz się sam jak szybko i bez zbędnych formalności możesz otrzymać większą gotówkę. Jeśli w przeszłości miałeś problem ze spłatą kredytu, czy innego zobowiązania to jest to powód, który przemawia za wzięciem kredyty na raty w naszej firmie. Jeśli masz negatywną historię kredytową w BIK lub zostałeś wpisany do Krajowego Rejestru dłużników KRD, to nasza oferta kredytu jest właśnie dla Ciebie i nie ma sensu wnioskować o kredyt w banku, bo już z góry jest przesądzone, że go nie dostaniesz.

U nas jest przeciwnie. Nasza firma nie weryfikuje informacji w BIK i KRD, dlatego nie musisz się martwić, że u nas też odmówimy Ci kredytu. Jeśli też tak myślisz, to jesteś w błędzie. Zapewniamy, że Twoja przeszłość nie ma dla nas znaczenia. U nas dostajesz czystą kartę i bez problemu możesz wnioskować o każdy rodzaj wparcia gotówkowego. Jedyne co będziemy weryfikować to Twoje dane z dowodu osobistego, aby zweryfikować Twoją tożsamość. Na podstawie tych danych udzielimy Ci kredytu. Jak zatem widzisz, nasz kredyt na raty jest wyjątkowo korzystny dla każdego i nie wymaga przechodzenia skomplikowanych procedur i formalności. Dlatego, jeśli potrzebujesz większej gotówki z możliwością spłaty w dogodnych ratach, to nasz kredyt ratalny jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Sprawdź, a przekonasz się o tym sam. Zadowolenie naszych klientów świadczy o tym, że jesteśmy w 100% zaufaną firmą. Klienci, którzy raz skorzystali z naszych usług, chętnie do nas wracają. Procedura wnioskowania o kredyt na raty jest również prosta i niewymagająca. Należy jedynie przejść przez kilka prostych kroków.

 

Krok 1 to wypełnienie wniosku, który znajdziesz na naszej stronie.

Wnioski znajdziesz przy liście wszystkich dostępnych firm, które oferują kredyt na raty. Wypełnienie wniosku zajmie Ci zaledwie kilka minut i nie będziemy wymagać  od Ciebie podania żadnych skomplikowanych danych. Wystarczy jedynie podać podstawowe informacje z dowodu osobistego. Na podstawie tych danych dokonamy weryfikacji Twojej tożsamości. Dokładnie weryfikujemy dane naszych klientów, aby ustrzec się przed oszustami kredytowymi i nie dopuścić do sytuacji, aby  ktoś wziął kredyt na Twoje dane. Dzięki temu, że nie sprawdzamy naszych klientów w Biurze Informacji Kredytowej, pozwala to na skrócenie całej procedury wnioskowania i wydania decyzji dla klienta. Zachęcamy do złożenia kilku wniosków, aby wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę kredytu ratalnego, która spełni Twoje wszystkie oczekiwania.

 

Krok 2 to rozpatrzenie wniosku i dopasowanie warunków oferty do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Gwarantujemy, że po złożeniu wniosku o kredyt na raty, nasi doradcy błyskawicznie go rozpatrzą, dokonają weryfikacji i przekażą Ci najlepszą dla Ciebie ofertę. Możesz być pewny, że nasi doradcy z wielką starannością wybiorą dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę, ponieważ do każdego klienta podchodzimy indywidualnie oraz analizujemy sytuację, w której się znajdujesz. Doskonale wiemy, że ile klientów tyle przypadków oraz możliwości finansowych, dlatego staramy się naszą ofertę dopasować do każdego klienta. Nasze kredyty na raty są wyjątkowo elastyczne, dlatego, każdy klient ma możliwość wybrać odpowiednie dla niego warunki kredytu. Sam satem możesz wybrać kwotę kredytu, terminy rat, okres spłaty, a także wysokość oprocentowania.

Krok 3 to dopełnienie formalności.

Jak już wybierzesz ofertę, przechodzimy do nieskomplikowanych formalności, których finałem będzie przekazanie Tobie gotówki. Sporządzimy dla Ciebie indywidualną umowę kredytową, która będzie zawierała wszystkie ustalenia i warunki Twojego kredytu na raty i przekazujemy Ci umowę do zaakceptowania oraz do podpisania. Zapewniamy, że nasze umowy są wyjątkowo przejrzyste i nie zawierają żadnych ukrytych kosztów, czy kruczków prawnych. Warto jednak  zapoznać się z warunkami, które zostały ujęte w umowie, przed jej podpisaniem, aby sprawdzić, czy wszystko się zgadza. Do umowy dołączamy także regulamin świadczonych usług przez naszą firmę, z którym także dobrze jest się zapoznać. Dokumenty przekazujemy Ci w sposób, który jest dla Ciebie najwygodniejszy. Zatem masz możliwość otrzymać dokumenty drogą online na swoją pocztę elektroniczną lub osobiście do ręki podczas indywidualnego spotkania z naszym doradcą.

Krok 4 to przekazanie gotówki.

Po podpisaniu i zaakceptowaniu warunków umowy przychodzi najbardziej oczekiwany moment, którym jest radość z otrzymanej gotówki. Każdy klient ma możliwość sam wybrać, jak chce otrzymać kredyt, czy na konto bankowe, czy bezpośrednio do ręki. Przekazanie gotówki do ręki odbywa się podczas spotkania z naszym doradcą.