70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Kurier poczta Marki

Szybkie kredyty bez bik i krd pożyczki na sam dowód osobisty kredyty w 15 minut

Kurier poczta Marki

kurier poczta

Doświadczona firma kurierska – przesyłki szybko i wygodnie. Od dziesięciu lat działamy na zbytu usług kurierskich, odpowiadając naszym klientom najwyższe standardy oraz bezpieczeństwo. Zaufało nam także 230 tys. klientów biznesowych oraz indywidualnych. Ofertę odpowiadamy na teraz do spraw, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, by każda wysłana paczka, każdy dokument a każda przesyłka gabarytowa docierały do klientowi przez zapór i zwykle na moment. Zobacz, co potrafimy stworzyć dla Ciebie!

Kurier poczta Nasielsk

W własnym serwisie możesz nadać wewnętrzne i inne przesyłki kurierskie innych standardów i gabarytów. Wykonasz więc w środek otwarty i bliski, a Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do użytku. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki od firmy do firmy, a też przeprowadzki również pozostałe niestandardowe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Nasielsk

Kim jesteśmy?

Od lat już (dokładnie od roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Natomiast istniejemy czymś daleko niż tylko strona internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do świadczenia usług doradztwa w transporcie drogowym. Istnieje obecne gwarancja bezpieczeństwa i solidności na środowisku serwisów internetowych, które takich praw nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym wymaganiom i poświadcza naukę i sztuk z zakresu logistyki, które ma nasz układ. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki swoich Użytkowników docierały do końcu w najwydajniejszy sposób. Wiemy te, jak zapewnić bezpieczeństwo paczek, listów i ofert, a też poufność danych, które są konieczne do spełnienia nadania i zapewnienia paczki.

Kurier poczta Nasielsk

Jak prowadzimy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie przeznaczane na kartce KurierPaczka. pl są wytwarzane przez prowadzące firmy kurierskie. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wysokiej renomie, a nasz serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki również pozostałe przesyłki, które zapewni kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w zasięgu ręki, bez pochodzenia z wieżowca i nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne gusta i gabaryty

Przesyłka kurierska toż nie tylko paczka, lecz jednocześnie list, dokumenty do podpisania i natychmiastowego odesłania do nadawcy, a też przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, jaką chcesz wysłać, wybierając najdogodniejszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Nasielsk

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz wprowadzając się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe reklamy na przesyłki kurierskie

Dla własnych Użytkowników mamy szereg udogodnień uczestniczących w osiągnięciu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i dopasować zamawianie kuriera przez internet i telefonicznie. Każdy może samodzielnie wybrać opcje, które mu mówią, na kartce internetowej, i gdy chcesz poprosić o poradę pracownika lub szybko zamówić taką usługę jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby uzyskać wszystko w chwila chwili.
Oferujemy szybkie płatności, a dodatkowo specjalne oferty dla marek i dodatkowe promocje.

Z nami otrzymasz zwrot pobrania w procesie samego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje znacznie dłuższy godzina, my jednak rozumiemy, że płynność finansowa chce od pewnych wpływów za sprzedawane towary. Stąd te używający z serwisu PaczkaKurier mogą wziąć zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o wiele szybciej, nim przeżyje on własną pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Nasielsk

Oferujemy również gwarancję dostarczenia przesyłki na moment. Jeżeli nie wywiążemy się z tego słowa, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Elementy w przepisie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści idące z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy specjalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Posiadamy pełny wachlarz doświadczonych także takich firm kurierskich, z którymi współpracujemy. A właśnie ze doświadczonych i bezpiecznych usług korzystamy, by sprzedawać je własnym mężczyznom!
Posiadamy wrażenie, za którym jest prawie ćwierć miliona użytkowników oraz ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie wewnętrzne i inne, różne gabaryty oraz typy, również nietypowe przesyłki kurierskie, dostawy towarów i przeprowadzki.
Zapewniamy przyjemne i silne płatności oraz szybko zwrot pobrania.
Mamy wsparcia i reklamy dla nadających przesyłki. Na kartce znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz emitowania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji mamy gwarancję zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie udzielona na moment.
Zostaliśmy uhonorowani prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby dopasować się do potrzeb swoich Klientów.

Kurier poczta Nasielsk

 

Zobacz również kurier poczta

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *