70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Leasing Piotrków Trybunalski zadzwoń 887 332 665

Szybkie kredyty bez bik i krd pożyczki na sam dowód osobisty kredyty w 15 minut

Leasing Piotrków Trybunalski zadzwoń 887 332 665

leasing bez bik

Leasing to bardzo ciekawa forma pozyskania potrzebnych rzeczy. Łączy w sobie dwa aspekty: kredytu i dzierżawy.
Przedmiot leasingu na podstawie umowy nie przechodzi na twoją własność, możesz z niego korzystać, tylko przez ustalony umownie czas.

Leasing Sulejów

Najczęściej leasing kojarzony jest z autami, chociaż wszystkie przedmioty, które są Ci przydatne w trakcie prowadzenia działalności możesz nabyć w ten sposób. Młode firmy mogą otrzymać leasing już w pierwszym dniu prowadzenia działalności. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby na miejscu uzgodnić, który wariant będzie dla ciebie najkorzystniejszy.

 

zloz wniosek

 

Bardzo łatwo skorzystasz z pomocy konsultantów, z którymi możesz się skontaktować za pomocą prostego formularza, który zamieszczony jest w Internecie, infolinii czy sms. Oczywiście, możesz umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym wykonującym pracę w firmie leasingowej, które mają siedziby we wszystkich miastach Polski.

 

W trakcie spotkania uzyskasz wszystkie informacje dotyczące potrzebnych dokumentów (a jest ich naprawdę niewiele) i zaproponuje najkorzystniejszy sposób załatwienia sprawy. Nieistotne, na która formę leasingu się zdecydujesz, Twoje podatki znacząco się zmniejszą. Wydatki poniesione na leasingi, wliczamy w koszty działalności i zmniejszamy o nie podatek dochodowy. Kontakt z agentem, który dokona analizy sytuacji majątkowej i podatkowej, prowadzonej przez Ciebie firmy, zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że można go zdecydowanie łatwiej uzyskać niż kredyt inwestycyjny w banku. Wszelkie działania są bardzo proste . Dla właściciela małej i średniej firmy, zwłaszcza, gdy dopiero zaczynają, to ogromne ułatwienie. Szczególnie ważne jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

Używając tej formuły, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale profesjonalny sprzęt i auta dostawcze, a również, sprzęt potrzebny na budowie czy do wyposażenia gabinetów medycznych. W przypadku pojazdów,kolejnym atutem, jest fakt, że to firma leasingowa ma dbać o odpowiedni serwis i pakiet ubezpieczeń. Procedura jest banalna. Wybierasz odpowiedni model auta, precyzujesz szczegóły finansowe, wypełniasz formularz zdalnie lub omawiasz wszelkie kwestie z agentem i
odbierasz samochód z salonu. Zyski płynące z tych działań są bezcenne. Oszczędzasz swój czas, bo Twoja wizyta w salonie i ustalanie ceny nie jest konieczne. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której przy zakupie indywidualnym zapewne nie udałoby Ci się otrzymać. Poruszasz się nowym samochodem, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś ponosił kolejną, stałą, opłatę abonamentową.

Ty tylko tankujesz, nad problemami z obsługą serwisową sprawuje pieczę firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Precyzyjnie dobrane polisy gwarantują, że nie zostaniesz bez samochodu zastępczego, w razie awarii, czy zapewniają pokrycie straty wpłaconych rat, w przypadku kradzieży. Kolejna zaleta to brak konieczności kupienia leasingowanego samochodu. Nie obchodzi cię sprzedanie używanego samochodu i starania o korzystną sprzedaż również nas nie obchodzą.

Jeśli obawiasz się o fakt, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać elastyczność finansów masz dwa rozwiązania. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Istnieją możliwości uzyskania leasingu na samochód, który niekoniecznie jest nowy, a firmy takie, jak Leasing Sulejów oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz też być spokojny, jeśli podejmiesz decyzje o zakupie nowego samochodu.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z dostępnością gotówki, możesz negocjować warunki umowy. Zawsze zostaną one dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Nie każdemu jest wiadomo, że leasing jest dostępny także dla osób fizycznych. Każdy człowiek może wykorzystać tą atrakcyjną formę, zamiast kredytu.

Sam proces jest bardzo zbliżony, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Zawieramy umowę, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, którym jesteśmy zainteresowani, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. Zawarta umowa określa, że używamy samochodu, a jego właścicielem zostaniemy, gdy umowa się zakończy. Oczywiście, nie ma konieczności wykupu samochodu.

Firma Leasing Sulejów wymaga od nas przedłożenia określonych zaświadczeń: dowodu osobistego, zaświadczenia o zatrudnieniu, wydruku z konta osobistego.

Konieczne będzie też zawarcie umowy ubezpieczenia. W tej sytuacji, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, niewątpliwym atutem jest fakt, że leasing nie powoduje konieczności zgłaszania do banku, nie zmniejsza więc naszej zdolności kredytowej. Jasne jest, że jest to bardzo wysoka korzyśćjeśli planujemy zaciągnąć kredyt np. hipoteczny.

Leasing Sulejów

 

Zobacz również Leasing uproszczony

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.