70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Promocje na OBI Moryń

Szybkie kredyty bez bik i krd pożyczki na sam dowód osobisty kredyty w 15 minut

Promocje na OBI Moryń

Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Biel to pewien z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie ważna się temu dziwić, przynosi on poczucie sterylności, tak przecież potrzebnej w niniejszym znaczeniu. Na jego zaleta przemawia również uniwersalność – z możliwością dostosujemy do niego meble łazienkowe w luźnym stylu.

Promocje na OBI Gryfice

Chociaż nie mniej ciekawą propozycją jest stosowanie bieli z innymi kolorami, i tymiż o dużym nasyceniu.

obi sklep

obi sklep

Jeżeli zdecydujemy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Dobrze sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, jak a ostatnie w prostych kolorach. Należy ale pamiętać, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na pewne dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które więcej ją ożywią.

Promocje na OBI Gryfice

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Określając się na biel trzeba zwrócić opinię na to, aby wszystkie meble łazienkowe i dania sanitarne były w niniejszym tymże odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie krótka. Jeżeli natomiast obawiamy się monotonii, zwykle w wypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o różnych fakturach. Ciekawą propozycją a również bardzo znaną są płytki z przepisami 3D. Na miejscu białego koloru wdzięcznie objawia się i naturalne drewno, które możemy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Gryfice

Światło w łazience

Łazienki zaopatrzone w bieli zawsze robią się niemało większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się właśnie dlatego, że światło otwiera się od jasnego koloru również dużo rozświetla pomieszczenie. Stanowi toż skuteczna zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niskich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą również zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne wykaże się oraz duże lustro nad umywalką, które oprócz rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka idzie na zdrową kreatywność w doborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe tak jest przejrzeć całą gamę produktów otwartych na części producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na wysoki połysk będą jeszcze odbijały światło, zawsze należy pamiętać, że za wiele bieli sprawi, że wnętrze podzieli się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie trzeba być na uwadze to, że meble łazienkowe i akcesoria są przede wszystkim ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Gryfice