70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Współpraca

Szybkie kredyty bez bik i krd pożyczki na sam dowód osobisty kredyty w 15 minut

Ze względu na to, że nasz firma stale się rozwija, podejmując współpracę z nowymi partnerami w biznesie, dlatego nasza oferta jest taka szeroka. Stale się rozwijamy, ale też dajemy szanse innym. Stąd też proponujemy wiele możliwości ciekawej i korzystnej współpracy polegającej na obopólnej korzyści. Sprawdź sam, ile możliwości Ci oferujemy.

Kliknij i zacznij zarabiać

Współpraca dla agentów

Jeśli interesuje Cię praca w charakterze agenta kredytowego to mamy dla ciebie ciekawą ofertę. Zostając naszym wspólnikiem, będziesz mógł się realizować i rozwinąć skrzydła na rynku kredytowym. Współpracując z nami, możesz wiele zyskać. Abyś mógł zostać naszym agentem, nie musisz mieć doświadczenia na podobnym stanowisku. Wszystkiego Cię nauczymy i wyposażymy w narzędzia do pracy. Jedyne czego oczekujemy to chęci nawiązywania nowych znajomości z jak najszerszą grupą osób. Jeśli jesteś osobą otwartą, która lubi doradzać to ta praca jest właśnie dla Ciebie. Z naszej strony otrzymasz potrzebne wsparcie, które pomoże Ci wejść na rynek i ułatwi codzienną pracę. Nie zostaniesz z tym samym. Na każdym kroku będziesz miał pomoc i wsparcie ze strony naszego starszego doradcy. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, damy Ci dostęp do specjalnej platformy dedykowanej dla agentów, dzięki której będziesz mógł monitorować wszystkie przeprowadzone przez siebie transakcje.  Dzięki temu, że współpracujemy z serwisem Multiratka, będziesz mógł także oferować usługi i produkty tej firmy, co niewątpliwie wpłynie na większe zainteresowanie ze strony Twoich klientów i oczywiście na Twoje zyski. Firma Multiratka poza ofertą pożyczkową prowadzi biuro ubezpieczeniowe oraz biuro opłat. Dzięki temu będziesz mógł swoim klientom zaproponować korzystne ubezpieczenie w pełnym zakresie, a więc majątkowe, komunikacyjne, na życie, turystyczne oraz wiele innych. Twoi klienci będą mogli także opłacić swoje rachunki oraz dokonać wpłat za zobowiązania. Dzięki temu skupisz wokół siebie coraz więcej zainteresowanych, co przełoży się na Twoje realne zarobki.

 

Twoje zarobki będą składały się przede wszystkim z prowizji od każdej podpisanej umowy. Twój zysk to także odsetki z tytułu niezapłaconych rat w terminie oraz opłaty za niespłacone zobowiązanie wynikające z umów pożyczkowych, które zawrzesz.

 

Zapewniamy Ci tylko przejrzyste i jasne warunki współpracy. Jeśli jesteś zainteresowany, nie czekaj, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a przedstawimy Ci wyjątkowo korzystne warunki współpracy.

 

Współpraca dla lombardów

 

Dla właścicieli małych lombardów oferujemy możliwość współpracy z Polskim Lombardem, który jest największym lombardem w Polsce. Współpraca z Polskim Lombardem to liczne korzyści. Jeśli nie podołałeś nowym przepisom po nowelizacji ustawy i zmusiło Cię to do zakończenia swojego interesu, możesz nadal prowadzić swoją działalność pod skrzydłami Polskiego Lombardu.

 

Na czym polega współpraca z Polskim Lombardem?

 

Jeśli zajmujesz się prowadzeniem lombardu, zostanie z Tobą zawarta umowa współpracy na sprzedaż pożyczek. Na umowie firma Polski Lombard będzie wpisany jako pożyczkodawca, a Ty będziesz widnieć  jako przechowujący towar. Jakie będziesz miał z tego korzyści?  Przede wszystkim będziesz zarabiał na przechowywaniu towaru, a także na odsetkach od udzielonej pożyczki. Nam natomiast zapłacisz tylko niewielką uzgodnioną prowizję, która zostaje wcześniej ustalona podczas negocjowania warunków naszej współpracy. Naszym wspólnikom dajemy gwarancję jasnej umowy i realnego  zysku. To niezwykle opłacalny i prosty sposób współpracy. Polski Lombard może stać się także Twoim lombardem.

 

Dodatkowo otrzymasz od nas dostęp do specjalnej platformy lombardowej drogą on-line. Poprzez tę platformę będziesz mógł efektywniej zarządzać swoim biznesem, a także będziesz mógł udzielać pożyczek na podstawie umowy lombardowej. Będziesz miał do dyspozycji  także inne produkty finansowe, które będą dostępne dla Ciebie jako pośrednika i dzięki temu także będziesz mógł zarabiać.

 

Jakie korzyści osiągniesz dzięki współpracy z Polskim Lombardem:

– Możesz dołączyć do rozpoznawanej marki, jaką jest Polski Lombard.

– Damy Ci dostęp do bardzo praktycznej i łatwiej w obsłudze platformy do obsługi lombardu i pożyczek.

– Będziesz mieć gwarancję nietykalności przez Urzędy Skarbowe, a także Komisję Nadzoru Finansowego.

– Będziesz mógł sprzedawać nowe pożyczki jako pośrednik.

– Nieodebrany towar z zastawu będzie wystawiony na sprzedaż na Twoim profilu Allegro bądź Facebooku.

– Będziesz mieć możliwość korzystania z naszych środków i zasobów w celu udzielania większych pożyczek pod nieruchomość.

-Będziesz mógł budować własną strukturę oddziałów w systemie lombardowym oraz ich nadzorowanie.

 

Co stracisz, jeśli nie zdecydujesz się na współpracę z Polskim Lombardem?

– Nie będziesz miał dostępu do praktycznego i innowacyjnego systemu lombardowego.

– Będziesz narażony na nieprzyjemności w licznych urzędach, jeśli nie dostosujesz się do przepisów znowelizowanej ustawy.

– Nie będziesz posiadał dostępu do dodatkowych produktów finansowych znanych firm i dodatkowej gotówki na pożyczki.

– Nie będziesz mógł budować własnej struktury w systemie lombardowym.

 

Współpracując z Polskim Lombardem, możesz tylko zyskać.

 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z Polskim Lombardem, koniecznie się z nami skontaktuj.

Oferta dla przedsiębiorców

 

Dla przedsiębiorców oraz właścicieli różnych firm oferujemy zupełnie inną formę współpracy z naszą firmą, która polega na reklamowaniu działalności na naszych stronach internetowych. Kredyty Bez BIK i KRD nie jest jedyną witryną, którą prowadzi nasza firma. Skupiamy wokół naszych stron codziennie tysiące użytkowników, dlatego reklama na naszych stronach jest najlepszą reklamą dla Twojej firmy. Warto zatem wykupić u nas baner reklamowy swojej działalności, a bez wątpienia dzięki naszej skutecznej reklamie liczba Twoich klientów znacznie wzrośnie.

 

Jeśli zatem jesteś zainteresowany reklamą swojej działalności za pośrednictwem naszych stron internetowych, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *